Studia Podyplomowe Kwalifikacyjne Optometrii otrzymały wyróżniające certyfikaty

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że kierunek „Studia Podyplomowe Kwalifikacyjne Optometria” prowadzony na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach otrzymał Certyfikat „Studia z Przyszłością”.

logo

Laureatów wyłoniono w Konkursie i Programie Akredytacji „Studia z Przyszłością”, który służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków i programów studiów na polskich uczelniach. Certyfikatem „Studia z Przyszłością” wyróżniane są kierunki realizowane według oryginalnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy. Nasz kierunek otrzymał również  Certyfikat Nadzwyczajny „Lider Jakości”, dla kierunków, które uzyskają najwyższą liczbę punktów rankingowych w swojej kategorii (kierunki i programy studiów stanowiące ścisłą czołówkę ocenionych w Konkursie).

13 kwietnia 2017 roku w historycznych, zabytkowych wnętrzach Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Akredytacyjnych, przyznanych w II edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, Uczelnie reprezentowały Kierownik Studiów, Pani Profesor dr hab. Alicja Ratuszna oraz z-ca mgr Dorota Zygadło.

Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymają kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za zaangażowanie w tworzeniu tych studiów oraz za zaufanie jakim nas obdarzono wybierając naszą uczelnie.