Partnerzy

LOGO HOYA

Firma Hoya Lens Poland Sp. z o.o. objęła patronatem utworzone na Uniwersytecie Śląskim, na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii studia podyplomowe kwalifikacyjne z Optometrii.

W ramach współpracy zaproponowano nam szereg możliwości podnoszących atrakcyjność naszych studiów jak:  wizyty słuchaczy w zaawansowanym Laboratorium Soczewek Recepturowych w Piasecznie pod Warszawą, praktyki studenckie, pomoc w wyposażeniu naszych pracowni dydaktycznych w sprzęt min. polaryskop, zestawy soczewek, wzorniki itp. Pracownicy firmy poprowadzą wykłady z podstaw psychologii pracy z klientem – technik sprzedaży, wykłady dotyczące najnowszych technologii stosowanych w optyce okularowej i wiele innych będących efektem naszej wspólnej współpracy. Firma przekazała również Uczelni system wideocentracji visuReal® Portable.

Serdeczne podziękowania należą się Panu Szymonowi Grygierczykowi Zastępcy Dyrektora Generalnego firmy Hoya Lens Poland Sp. z o.o., za wszystkie te inicjatywy, które sprawiają, że studia podyplomowe z optometrii są prowadzone na profesjonalnym, wysokim  poziomie.

Pozostali partnerzy biznesowi

Wsparcie w postaci udostępnienia materiałów dydaktycznych oraz specjalnej oferty szkoleniowej dla naszych słuchaczy w SMCEBI na ostatnim semestrze studiów prowadzonych przez specjalistów z tych firm, stanowi nieoceniony wkład w kształcenie przyszłych optometrystów, którzy po naszych studiach startują z bagażem doświadczeń, umiejętności i znajomości produktów dostępnych na rynku.

nr_1 nr_2 nr_3 nr_4 nr_5 nr_6 nr_7 nr_8 nr_9